Noclegi nad morzem w Polsce

Łeba, Ustka, Władysławowo, Sopot, Hel, Międzyzdroje, Kołobrzeg

 

Wakacje, Urlop nad morzem latem i zimą

05 czerwiec 2011r.

Wbrew opiniom, zimowy urlop nad Bałtykiem nie różni się bardzo od urlopu letniego. Przecież tak w styczniu jak i w czerwcu woda morska i plaża znajdują się w tym samym miejscu. Niczym przybity gwoździem tkwi mimo upływu sześciu miesięcy widziany z plaży horyzont. Wczasowicze przebywający nad Bałtykiem latem lub zimą najwięcej wolnego czasu spędzają nad samym brzegiem morza bez względu na pogodę. W obydwu przypadkach kluczowym elementem wypoczynku jest wypatrywanie promieni słonecznych i złowrogie marudzenie na każdy przebłysk brzydkiej pogody.


Góry i Morze

04 styczeń 2011r.

Góry w Polsce przyciągają na wczasy turystów z całego świata, niewątpliwą zaletą będzie możliwość obcowania z nienaruszoną przyrodą. Dobrym pomysłem na wyjazd będą bez wątpienia Karpaty, należy jednak odnaleźć ośrodek w którym nie ma zbyt wielu urlopowiczów. Sporo urlopowiczów wybiera odpoczynek w ośrodkach mniej rozpowszechnionych, w których nie przyjeżdża zbyt dużo turystów.


Nad polskim morzem

18 marzec 2011r.

Nic nie pochłania Cię tak, jak dzikie imprezy plażowe? Wszystkie nadmorskie a także wszelakie inne atrakcje odnajdziesz we Władysławowie. Jako że Władysławowo1 jest idealnie położone corocznie odwiedzają je niezliczone ilości turystów. Skoro zainteresowanie jest tak ogromne, nie można pominąć Władysławowa na mapie letnich wakacji.


miejscowości turystyczne

03 kwiecień 2011r.

Zlokalizowane nad naszym morzem miejscowości turystyczne, cieszą się dobrą sławą tak w opinii Polaków, jak i zagranicznych turystów. Tu wybieramy swoje wczasy nad morzem. Żółty piach i chłodna morska woda, wystarczy, że tylko na sekundkę pojawią się w naszej głowie, a my już chcielibyśmy tam być. Twarz nabiera koloru pod wpływem słońca, a zimna woda, doskonale chłodzi nasze zarumienione ciała. Pociechy na naszych oczach bawią się w najlepsze, stawiając piaskowe budowle i chlapiąc się morską wodą. Dobrą ideą dla starszych dzieci natomiast, będą rozmaite sporty. A kiedy słońce jest już ciemno...


Latarnie morskie

06 czerwiec 2012r.

STILO W miejscu, w którym dzisiaj stoi latarnia, ustawiona była niegdyś drewniana stawa. Miała ona kształt smukłej, ośmiobocznej piramidy ściętej, o wysokości 22,5 m, pomalowanej w biało-czerwone pasy. Wieżę latarni Stilo zbudowano w latach 1904—1906 93. W przekroju poziomym